НАВІГАЦІЯ
Вам потрібно лише залишити одну заявку, все інше ми зробимо самі.
Як ми підбираємо вам виробника?
Запрошуємо до співпраці виробників меблів на замовлення
Наша ключова цінність - зробити все за вас
Ми знаходимо виробників, перевіряємо їх, підписуємо документи, навчаємо стандартам роботи і після цього додаємо в систему. В системі вони поділені за профілем роботи, бюджетам та ще по 10 інших параметрів.
Обробляємо вашу заявку
Після того, як ви залишили заявку, наші менеджери зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на ваші питання щодо меблів на замовлення, з'ясують всі необхідні моменти, і узгодять дату виїзду замірника, якщо ви самі в заявці це не вказали.
Виїзд фахівця по вимірах
Наш фахівець професійно виконає виміри у вас на об'єкті, врахує всі необхідні параметри для точного прорахунку, а також оптимізації подальшого процесу виробництва. Спеціаліст формує документ і завантажує його в систему.
Призначення виробника
За даними в документі від фахівця з вимірів, система робить підбір і передає замовлення на вільного виробника по раніше відомим параметрам вашого замовлення і того, що ми знаємо про наших виробників. Наприклад, чи є у нього обладнання необхідне для того, щоб нарізати скло для шафи так, як вам необхідно.
Ми завжди готові допомогти
Наша служба підтримки готова допомогти з переоформленням заявки, спірними питаннями, поверненнями, відшкодуваннями й відповісти на всі виникаючі у тебе запитання.