НАВІГАЦІЯ
Чому меблі на замовлення дорожче готової продукції?
Очевидним плюсом меблів на замовлення є те, що можна врахувати всі можливі побажання - форма, розмір, колір, матеріал, малюнок. Завдяки цьому ви отримаєте саме те, що вам потрібно. На жаль, є і зворотна сторона медалі - ціна. Індивідуальний матеріал, його закупівля та порізка вийде на порядок дорожче, ніж закупівля матеріалу на 1000 одиниць оптом.
При індивідуальному виробництві меблів виробник робить все практично "вручну", сам створює унікальний проект, думає про оптимізацію матеріалу, про виробничий процес, також бере на себе установку і ще ряд інших речей. В промислових товарах всі ці витрати діляться на кількість одиниць в партії. При тих же витратах на проект, наприклад, 100 годин роботи по 100 грн / год, вартість проекту виходить 10 000 грн на одне замовлення. У промисловому масштабі, наприклад, при виробництві цього проекту в кількості 1000 одиниць, це б вийшло по 10 грн на одиницю.
Матеріали
Работа
Ми завжди готові допомогти
Наша служба підтримки готова допомогти з переоформленням заявки, спірними питаннями, поверненнями, відшкодуваннями й відповісти на всі виникаючі у тебе запитання.