НАВІГАЦІЯ
Як формується ціна на замовлення?
Зазвичай це найбільша частина витрат. Від обраних матеріалів буде залежати бюджет. Матеріал вибирається залежно від типу необхідних меблів, місця де вона перебуватиме, а також дизайну. Під матеріалом мається на увазі основний вид матеріалу, наприклад, ДСП або натуральне дерево, вид фурнітури, покриття і фарби.
Зазвичай виробник отримує замовлення і приступає до нього після виконання попереднього, якщо йому не дозволяють потужності його виробництва. Але якщо це замовлення терміновий, або його необхідно виконати в стислі терміни, то, в цьому випадку, ціна замовлення буде вище. Зазвичай середній час виконання замовлення від замірів до установки займає в районі 2,5 тижнів.
Ціна матеріалів
Час
Ціна роботи виробника
Час
Бюджет замовлення
+
+
=
Цей фактор зазвичай найменше впливає на вартість замовлення, тому що ринок вже давно має свої стандартні і сформовану вилку цін на послуги. В середньому виробник заробляє 40% від вартості замовлення. Це цифра буде залежати від типу обраної меблів, обраних матеріалів і термінів.
Ціна роботи виробника
Ціна матеріалів
Ми завжди готові допомогти
Наша служба підтримки готова допомогти з переоформленням заявки, спірними питаннями, поверненнями, відшкодуваннями й відповісти на всі виникаючі у тебе запитання.